Skip to main content

Mister Size ekibi

Aile şirketimizde tüm çalışanlar, size en iyi prezervatif deneyimini sunma konusunda tamamen kararlı ve heveslidir. Perde arkasına göz atarak Mister Size'ın arkasındaki insanlar hakkında daha fazla bilgi edinin. Ekibimizi tanıyın.

Herhangi bir sorunuz, öneriniz veya eleştiriniz varsa, size yardımcı olmaktan her zaman mutluluk duyarız. MISTER SIZE prezervatifleri ile deneyiminizi her gün geliştirmek için tüm geri bildirimleri ciddiye alıyoruz. Lütfen bu amaçla iletişim formunu kullanın.

Eva

Harika ekibimizle birlikte, dünya çapında giderek daha fazla ülkede uygun prezervatifleri kullanılabilir hale getirme vizyonumuz - bu benim tutkum! İyi mizahım genellikle bulaşıcıdır. İyi fikirleri ve onları ekiple birlikte hızla hayata geçirmeyi daha da çok seviyorum. Genel Müdür olarak, genel bir bakış ve vizyonun yanı sıra iyi bir ekip çalışması sağlıyorum.

Jan

Neden doğru numarada ayakkabı var da prezervatif yok? Kimsenin sormadığı soruları kendime sordum. Online prezervatif mağazası Vinico'nun kurucusu, prezervatif markası My.Size'ı icat eden ve Almanya'da ünlü olmasını sağlayan kişi ve Mister Size'ın mucidi olarak, dünyanın birçok ülkesindeki müşterilerimiz için mükemmel uyum sağlayan çözümler geliştirmek için yaratıcılığımı, tasarım gözümü ve prezervatif sektöründeki 20 yılı aşkın deneyimimi kullanıyorum.

Gunther

Müşterilerimizle iletişim ve diyaloğu seviyorum. Birlikte fikirler geliştirmek ve bunları birlikte hayata geçirmek bana her gün büyük bir keyif veriyor. Avrupa'nın dört bir yanından ve ötesinden müşterileri ve insanları tanımak ve onlarla ilgilenmek ve eşitler olarak fikir alışverişinde bulunmak kalbime yakın bir konu. Mister Size'ı daha da başarılı kılmak için müşterilerimle birlikte bireysel çözümler bulduğumdan, Mister Size için mükemmel bir uyum sağlıyorum. Yaratıcı bir şekilde ve dizginlenemez bir iyimserlikle, her zaman Mister Size'ın mükemmel bir prezervatif olarak tanınmasını sağlayacak yeni hevesli müşteriler buluyorum.

Bastian

En başından beri Mister Size'da çalışıyorum ve 2013'ten beri şirketle ilişkiliyim. Prezervatifler gibi, Mister Size'da çalışmak da bana uygun çünkü yeni projeler üzerinde çalışmaya hevesliyim ve her zaman doğru çözümü arıyorum. İster web sitesini oluşturmak, ister satın alma ve uluslararası lojistiği organize etmek veya pazarlama ve satışta bölümler arası destek sağlamak olsun, Mister Size'daki farklı görevlerin çeşitliliğini seviyorum.

Tatjana

Yaratıcılığımı şirketin çok çeşitli alanlarında kullanmayı seviyorum. Çeşitli görevleri ve her gün karşılaştığım yeni zorlukları seviyorum. B2B ve B2C müşterilerimizle ve onların ürünlerimiz hakkındaki olumlu geri bildirimleriyle ilgilenmek benim en büyük motivasyonum.

Albert Einstein zaten biliyordu...

Başarı, sevdiğiniz işi yaptığınızda gelir.

Bianca

Çıraklar sadece kahve mi yapar? MISTER SIZE'da e-ticarette değil! Bir stajyer olarak bile, ilk günden itibaren aksiyonun tam ortasındaydım ve giderek artan görevler üstlenecek şekilde büyüdüm. Artık eğitimimi tamamladığıma göre odak noktam e-ticaret alanımız ve pazarlama. İster blog yazıları, ister haber bültenleri veya müşteri hizmetleri olsun: B2C müşterilerimize MISTER SIZE, doğru prezervatif boyutu veya seks ve aşk alanındaki son trendler hakkında mümkün olan en iyi bilgileri sağlıyorum.

Unutmamak için

Tabii ki, burada adı geçmeyen ve Mister Size'a tam bağlılıklarıyla bizi hem içeride hem de dışarıda aktif olarak destekleyen ekibimizdeki tüm çalışkan ellerden bahsetmeyi unutmamalıyız. Pazarlama, vergi ve en önemlisi ürünlerimizi evlerinize veya sayısız mağazaya getiren çalışkan depo personelimiz için ortaklarımız.

Bizimle doğrudan iletişiminiz

Vinergy GmbH
Bahnhofstr. 19
78224 Singen, Almanya

+49 (0) 7731 / 832 700-33

Veri koruma bizim için çok önemlidir