Skip to main content

Yarım ölçü yok - MISTER SIZE'ın dört temel ilkesi

Biz ekip olarak MISTER SIZE'ın tamamen arkasındayız çünkü sadece iyi olan doğum kontrol yöntemlerinden bıktık. Burada taviz verilemez - her şeyin doğru olması gerekir. Çünkü ancak o zaman en samimi anların mutluluğunu yaşayabilir ve birlikte geçirdiğiniz zamanın tüm yoğunluğuyla tadını çıkarabilirsiniz. Tüm bunları mümkün kılmak için, MISTER SIZE'deki her adım dört temel ilkemize dayanmaktadır.

MISTER SIZE Prinzip Individualität

Özel


Seks söz konusu olduğunda herkese uyan tek bir çözüm yoktur. Herkes farklıdır ve bu kesinlikle harika bir şeydir. Bu yüzden standart çözümler bizim için söz konusu değil - bizim için önemli olan sizsiniz. Aşk hayatınız benzersizdir. Bu yüzden ideal arkadaşınızı da alacaksınız: size gerçekten uyan prezervatif. (Henüz) kişiselleştirilmiş olmayabilir, ama çok yaklaştık. Bunu hemen hissedeceksiniz.

MISTER SIZE Prinzip Gefühl

Duygulara sadık


Seks söz konusu olduğunda duygu her şeyin başı ve sonudur - sonuçta birlikte birkaç harika anın tadını çıkarmak ve kendinizi tamamen birbirinize vermek istersiniz. Elbette, bir arkadaş, yoldaş ve yatak arkadaşı olarak prezervatif asla yolunuza çıkmamalıdır. Bu nedenle MISTER SIZE prezervatiflerimizi neredeyse hiç hissetmeyeceğiniz şekilde optimize ettik. Doğru boyut, ideal uyum ve 0,05 mm duvar kalınlığı ile seks sırasında aranızda sadece gofret inceliğinde bir tabaka vardır. Böylece tam hissin tadını çıkarabilirsiniz.

MISTER SIZE Prinzip Qualität

Yüksek kalite


Doğum kontrolü ve korunma söz konusu olduğunda, nadiren ikinci bir şans vardır. Bu nedenle her şey her zaman doğru olmalıdır. Hatalar tabudur. Size tam güvenilirlik sunmak için prezervatiflerimiz sertifikalıdır ve dikkatli testlerden geçirilir. Birinci sınıf kalite bizim için mutlak bir minimum gerekliliktir - sonuçta, uyması gereken sadece boyut değil, diğer her şeydir.

MISTER SIZE Prinzip Sicherheit

Güvenli


Seks sırasında endişe ve kaygı gereksiz zevk katilleridir ve bu nedenle bizim için mutlak bir hayırdır. Bu nedenle MISTER SIZE sadece iyi bir his sağlamakla kalmaz, aynı zamanda maksimum güvenlik de sağlar. Kişiselleştirilmiş boyut ve mükemmel uyum sayesinde her şey tam olarak olması gerektiği gibi oturur. Dezavantaj yok - sadece iki kişi için en iyi zamanlar için güvenilir koruma.