Skip to main content

Saf duygu! - Bir erkek olarak sizin için avantajlar

Prezervatif ikinci bir deri gibi oturduğunda, seks tamamen farklı hissettirir. Burada diğer erkeklerin MISTER SIZE ile ilgili deneyimlerini ve bu farkın buna değip değmeyeceğini okuyabilirsiniz.

Erkeklerden gelen referanslar

Matteo - 32 yaşında, Aachen'dan

"Benim mükemmel bedenim, benim saf duygum"

"Dürüst olmak gerekirse, prezervatifler hakkında hiç bu kadar düşünmemiştim. Sadece rafta ne varsa onu alırdım - her zaman bir şekilde uyardı. Sonra tesadüfen MISTER SIZE ile karşılaştım ve bir deneyeyim dedim. Zaten seks söz konusu olduğunda oldukça deneyselim ve sık sık birkaç sıra dışı aksesuar satın alıyorum, o halde neden prezervatiflerle de yenilikleri denemeyeyim?

MISTER SIZE'ı ilk kez kullandığımda, kişiselleştirilmiş uyumun nasıl bir fark yarattığına şaşırdım. Condom Sizer'ı evime sipariş ettim ve tam bedenimi buldum - dürüst olmak gerekirse, beklediğimden farklı bir beden - ve buna değdi. İnce malzeme ve mükemmel uyum, prezervatifi ikinci bir deri gibi hissettirdi. Seksten her zaman zevk alırım ama bu başka bir şeydi. Bu his daha önce hiç yaşamadığım kadar yoğundu. Boyutun bu kadar fark yaratacağını fark etmemiştim."

Kay - 26 yaşında, Neu-Ulm'dan

"Ben 0815 değilim - bu yüzden 0815 olmayan prezervatiflere de ihtiyacım var"

"Doğru prezervatif boyutunu bulmak en başından beri benim için bir sorundu. Penisim ortalamadan biraz daha küçük. Bu durum kendime olan saygımı hiçbir zaman etkilemedi - şimdiye kadar tüm partnerlerim performansımdan çok memnun kaldı - ancak bu kadar iyi donanıma sahip olmayan diğer erkeklerin bu konuda sorun yaşadığını tahmin edebiliyorum. Bir de rafın önünde durup şöyle düşündüğünüz gerçeği var: Neden burada benim gibi erkeklerin düşünüldüğünü hissettiren hiçbir şey yok? Sanki hepsi aynı ölçülere sahip tek bir erkek tipi varmış gibi. Bunu kıyafetlerde de yapmıyorlar. Tanrı'ya şükür!

MISTER SIZE'ı ve geniş beden seçeneklerini gördüğümde ilk düşüncem şu oldu: Neden herkes bunu yapmıyor? Farklı penisler var, bu yüzden farklı prezervatifler de olmalı. Bu benim için kesinlikle büyük bir rahatlama oldu. Ayrıca bedenimi hemen doğru tahmin ettim ve prezervatifler tam oturdu. Yatakta farkı hemen fark ettim: artık kayma yok ve prezervatifin düşmesi ya da - daha da kötüsü - sıkışması korkusu yok. Her erkeğe prezervatiflerini seçerken kıyafetlerinde olduğu kadar seçici olmalarını tavsiye edebilirim."

Kişisel ölçülerinize tam olarak uyan prezervatifler - erkekler için avantajlar

Birçok erkek prezervatifi eleştirmektedir. Bunun nedeni genellikle gençliklerinde yaşadıkları kötü deneyimler veya prezervatifler hakkında duydukları şeylerdir: rahatsız edici oldukları, hissi ortadan kaldırdıkları, daralttıkları ve yırtılabilecekleri gibi. Bu saklı önyargıları bir kez daha sorgulamaya değer - çünkü MISTER SIZE prezervatifinizin doğru boyutta birçok avantajı vardır:

Optimum koruma ile yoğun his

MISTER SIZE ile seks, prezervatifsiz olduğu kadar yoğun hissedilir. Gofret inceliğindeki katman her dokunuşu hissetmenizi sağlar ve aynı zamanda kendinizi tamamen bırakma fırsatı verir. Doğum kontrolü ve güvenlik konusunda endişelenmenize gerek yok - diğer doğum kontrol yöntemleriyle ilişkili dezavantajlar ve riskler olmadan. Dahası, prezervatiflerimizdeki biraz daha cömert kayganlaştırıcı tabakası, sevişmenizin daha da iyi bir başlangıç yapmasını sağlar.

MISTER SIZE ile bir erkek olarak tamamen kendinizsiniz

Elbette, prezervatif yeterince sıkı değilse ya da sadece takmak bile bir beceri yarışına ve güç gösterisine dönüşürse aptalca hissettirir. Mükemmel prezervatifin açılması kolay olmalı ve ikinci bir deri gibi oturmalıdır - MISTER SIZE için elbette bir mesele. Kişisel ölçünüzü bir kez bulduğunuzda, artık sıkıştırma ve çekiştirme yoktur. Prezervatif, en iyi parçanızın boyutu ne olursa olsun size uyar. Böylece prezervatifle bile kendinizi tamamen kendiniz gibi hissedebilir ve bir erkek olarak harika seksin tadını çıkarabilirsiniz. Hemen deneyin.